Голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді Юлія Тимошенко задекларувала 560 тис. гривень доходів, а її чоловік Олександр — 3,6 млн гривень за 2017 рік.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Тимошенко задекларувалаПро це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають Українські Новини.

225,5 тис. гривень доходу депутата становила зарплата, 252,8 тис. гривень — забезпечення депутатської діяльності, а 81,7 тис. гривень — відсотки від вкладу в Державному Ощадному банку.

Готівкою вона задекларувала 290 тис. гривень, а на рахунку в Ощадбанку зберігає 614,1 тис. гривень.

Тимошенко орендує житловий будинок (588 кв. м) в Козині (Київська область) у своєї двоюрідної сестри Тетяни Шарапової.

Також вона користується 4 земельними ділянками площею 1 500 кв. м , 1 862 кв. м, 1 500 кв. м і 1 244 кв. м.

Перша з них вказана як «земельна ділянка під об’єктом оренди», друга — «земельна ділянка біля об’єкта оренди», третя і четверта — «земельні ділянки межують з об’єктом оренди».

При цьому перші дві земельні ділянки належать Шараповій, а решта — голові Дніпропетровської обласної організації «Батьківщини», депутату Дніпропетровської обласної ради Антоніні Ульяхіній.

Транспортних засобів у Тимошенко, згідно з декларацією, немає.

Депутат задекларувала 3 пари сережок з дрібними перлами і дорогоцінними каменями, кільце з дрібним дорогоцінним каменем, підвіску з дорогоцінним каменем, 2 намиста з перлів, кільце з перлами і дрібним дорогоцінними каменями, а також набір з сережок і кільця з дорогоцінними каменями.

Чоловік Тимошенко отримав близько 3,4 млн гривень доходу від підприємницької діяльності і 245 тис. гривень доходу від компанії Britico Product s.r.o (Чехія).

На рахунку в Мегабанку (Харків) він зберігає 22 тис. гривень (у 2016 році — 1,8 млн гривень) і 28 тис. доларів, а Українському будівельно-інвестиційному банку (Київ) — 1 тис. гривень.

Готівкою він задекларував 194 тис. євро, 360 тис. гривень та 358 тис. доларів.

У чоловіка Тимошенко є автомобіль ГАЗ-14 «Чайка» 1983 року випуску, Mercedes Benz GL-350 2014 року випуску і 2 наручних годинники.

Він є власником компаній «Геофорс» і «Леді Ю».

У розділі «Витрати» Тимошенко вказав 185 тис. гривень як придбання товарів (робіт, послуг).

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ  НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube