Корупцію в нашій країні можна перемогти буквально за кілька років — при цьому не потрібні ніякі НАБУ і САП, ніякі антикорупціонери та інші споживачі західної допомоги. Навіть в’язниці й ті й не потрібні.

в'язниці, коррупція, НАБУ, САП, конфіскація, гроші

Для того, щоб позбутися корупції і популізму водночас, не потрібно винаходити велосипед. Потрібно просто імплементувати в Україні британське законодавство про боротьбу проти «брудних» грошей — тільки застосувати його не проти іноземців, а проти власних громадян.

Це законодавство дозволяє блокувати кошти, походження яких викликає сумніви. І дає можливість підозрюваному протягом декількох місяців довести законність заробітку цих коштів. Якщо не довів — кошти конфіскуються. Але все відбувається в рамках цивільного, а не кримінального процесу, який можна розтягнути на роки.

Тебе ніхто не карає, просто гроші йдуть до бюджету — не на «погану квартиру», а на хорошу армію або на пенсію бабусі. А ти і далі можеш керувати митницею або боротися з корупцією, заробляти на нову конфіскацію.

Але я розумію, що ніхто до мене не прислухається. Адже і корупція, і боротьба з корупцією в нашій країні — гігантська індустрія, справжні сіамські близнюки, чиє існування забезпечує благоденство найбільш успішних людей України — корупціонерів, антикорупціонерів і популістів.

Будь-кого, хто пояснить українцям, як насправді позбутися корупції, вони змішають з брудом.

ИСТОЧНИК

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube