Під час зустрічі зі своїм російським колегою президент США Дональд Трамп не визнав незаконної анексії Криму, повідомляє «Європейска правда». Про Трампове невизнання анексії українського півострова заявив сам очільник РФ Володимир Путін на спільній прес-конференції з американським президентом у Гельсінкі.

невизнання, анексія, Крим, Трамп, Путін, газ, транзит, газопровод, Україна

«Позиція президента Трампа щодо Криму відома. Він її дотримується. Він каже про незаконність приєднання Криму до Російської Федерації», – зазначив Путін.

«У нас інша точка зору. Ми вважаємо, що ми провели референдум у повній відповідності до міжнародного права… Для нас, для РФ, це питання закрите. Все», – сказав російський президент.

При цьому видання зауважує, що сам Трамп під час спілкування із медіа про Крим не згадував.

Також «Європейська правда» повідомляє, що Путін запевнив свого американського візаві, що Росія збереже транзит російського газу через Україну після будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Путін зазначив, що під час зустрічі Трамп «висловлював занепокоєння щодо можливого зникнення транзиту через Україну».

«Я запевнив президента, що Росія готова зберегти цей транзит. Більш того – ми готові продовжити транзитний контракт, який завершується наступного року в разі врегулювання спору між суб’єктами господарювання у Стокгольському арбітражному суді», – заявив Путін.

Трамп, коментуючи будівництво російського газопроводу, зазначив, що обговорював цю тему раніше з Анґелою Меркель «у доволі жорстких тонах». «Я не впевнений, що це в найкращих інтересах Німеччини, але це їхнє рішення», – сказав Трамп.

Американський президент заявив, що США конкуруватимуть із РФ на європейському газовому ринку: «Я вважаю, що ми конкуруватимемо… І ми конкуруватимемо успішно, хоча в них (у РФ – ред.) є деякі переваги».

ИСТОЧНИК uainfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube