Президент США Дональд Трамп підписав закон про введення санкцій проти Росії, для їх скасування потрібне виконання Москвою своїх зобов’язань.

Про це заявив віце-президент США Майк Пенс у вівторок у Тбілісі.

Begemot, begemot.media, Begemotmedia, Трамп підписав, закон, санкції, Росія, США, новини

«Президент Трамп підписав документ про запровадження санкцій проти РФ. Ми бажаємо їх скасування, але це можливо лише за умови виконання Росією взятих на себе зобов’язань, проте останні дипломатичні кроки Росії, на жаль, говорять про зворотне», — сказав він журналістам.

За його словами, закон про санкції проти Росії дає можливість президентові й Державному департаменту США здійснювати гнучкішу політику. «Підписання Конгресом і президентом законопроекту про санкції проти Росії означає, що ми виступаємо з єдиної позиції. Президент Трамп заявив у Варшаві, що Росія знову продовжує підтримувати терористичні держави Іран і Північну Корею», — сказав Пенс.

Він зазначив, що діям Росії США протиставляють свої цінності.

Як повідомлялося, 28 липня Сенат США схвалив законопроект, який передбачає додаткові санкції щодо Росії, а також Ірану й КНДР.

Законопроект передбачає, зокрема, запровадження санкцій щодо різних галузей російської економіки. Крім того, пропонується кодифікування вже діючих обмежень, що позбавить адміністрацію США можливості самостійно приймати рішення про долю діючих щодо Росії санкцій.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube