Президент США Дональд Трамп привітав російського колегу Володимира Путіна з інавгурацією, заявила на брифінгу 7 травня офіційний представник Білого дому Сара Сандерс. Її брифінг опубліковано на каналі Latest World News Updates у YouTube.

Трамп привітав, Путін, США, Росія, новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Президент США Дональд Трамп чекає на час, коли можна буде вибудувати добрі відносини з Росією, і вітає президента РФ Володимира Путіна з одержанням посади, заявила речниця Білого дому Сара Сандерс.

Відповідаючи на запитання, як Трамп ставиться до одержання Путіним посади, Сандерс відповіла: «Президент вітає його і з надією чекає на період, коли ми зможемо вибудувати добрі відносини з Росією».

Путін учетверте обійняв посаду глави російської держави. Шестирічний строк його повноважень триватиме до 7 травня 2024 року.

20 березня президент Трамп привітав Путіна з переобранням, сторони обговорили двосторонні відносини, повідомляла прес-служба Білого дому.

Уперше Путін очолив Росію у 2000 році. Його переобирали на цю посаду у 2004-му і 2012 році.

Читайте: Как боевики стреляют по мирным людям на Донбассе: появилось видео момента

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube