Зустріч президентів України Петра Порошенка та США Дональда Трампа не відбулася. Замість Трампа на розмову з главою Української держави прийшов держсекретар Рекс Тіллерсон.

Зустріч президентів, Порошенка, Трамп, Давос, США, Україна, новини

Про це стало зрозуміло з виступу Порошенка про результати його роботи на заході.

Глава держави розповів про переговори з Тіллерсоном, із прем’єром Великої Британії Терезою Мей, президентами Литви Далею Грібаускайте, ПольщіАнджеєм Дудою, лідерами Балтійських країн. Про Трампа Порошенко не згадав.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що під час зустрічей на Всесвітньому економічному форумі в Давосі відбулися детальні та конструктивні переговори з партнерами та міжнародними фінансовими організаціями. Про це він заявив за результатами візиту до Давоса.

За інформацією американського каналу CBS, Тіллерсон повідомив Порошенку про скасування зустрічі з Трампом. Нібито американський лідер хотів, але не встиг і вже залишив Давос.

Перед початком Всесвітнього економічного форуму в українському МЗС повідомили про зустріч у Давосі президентів Петра Порошенко та Дональда Трампа.

Напередодні Порошенко розповів, що планує обговорити з Трампом питання економіки, безпеки, постачання озброєння Україні, розгортання миротворців ООН на Донбасі.

Читайте: Гонят пинками. Как Запад заставляет украинскую власть работать

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube