Президент США Дональд Трамп скасував зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином. Відповідну заяву опублікували на сайті Білого дому. Таке рішення прийняв через «відверто ворожі висловлювання» з боку лідера Північної Кореї.

Самміт мав відбутися 12 червня в Сінгапурі.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Трамп, скасував зустріч, Кім Чен Ин

Читайте: КНДР закрила ядерний полігон, підірвавши тунелі для випробувань

«Я дуже хотів зустрітися з вами. На жаль, через жахливий гнів і відкриту агресивність у ваших останніх заявах, я вважаю неприйнятним на даний час проводити цю зустріч, яка планувалася тривалий час. Cамміт у Сінгапурі не відбудеться. Так буде краще для обох країн, але завдасть шкоди всьому світу», — йдеться у листі. Його Білий дім опублікував у Twitter.

«Ви неодноразово згадували про свій ядерний потенціал. Але наш — настільки величезний і потужний, що я молю Бога, щоб ми ніколи його не застосували», — додав Трамп
Разом з тим, він подякував Кіму за звільнення трьох американців із в’язниць. В котре наголосив, що сподівається на налагодження стосунків. І на те, що зустріч таки відбудеться.

 

У Північній Кореї на полігоні Пунгері, де відбуваються ядерні випробування, стався потужний вибух. Про це повідомляє кореспондент Sky News Том Чешир. Він єдиний британський кореспондент, якого запросили на огляд об’єкта. Північна Корея стверджує, що вибух — це один із етапів знищення її єдиного відомого ядерного полігону . Там проводилися усі 6 відомих північнокорейських випробувань атомної бомби.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube