ІКЕА всього лише відкриває свій магазин у Києві. Це не перемога, як трубить Порошенко, а поразка! Треба бути або ідіотами, або корупціонерами, щоб цього не бачити. Бо свої меблі ця компанія і далі робить із нашого контрабандного лісу.

меблі, конттрабанда, ліс, коррупціонери, перемога, поразка, Ikea, Икея

На відміну від наших сліпих і глухих корумпованих митників і спецслужб, міжнародні дослідження доводять, що з України щороку везуть контрабандного лісу на 5 мільярдів доларів і найбільші споживачі цього краденого у нас багатства — європейські компанії, які після цього вчать нас чесному ринку і конкуренції.

Порошенко зробив усе від нього залежне, щоб контрабандисти і далі почували себе вільно, заветувавши наш закон про заборону вивезення з України дров, під виглядом яких у Європу женуть необроблений ліс-кругляк.

Справжній Президент України мав би гордитися не тим, що чергова транснаціональна корпорація використовує нас як сировинну колонію і джерело надприбутків.

ІКЕА і їм подібні повинні відкривати в Україні нові виробництва, а не лише магазини з торгівлі контрабандним лісом. І я цього доб‘юся! Усі, хто хочуть нашого лісу, будуть ставити в Україні нові заводи і давати роботу українцям. Інакше дулю, а не лісу!

 

ИСТОЧНИК

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube