Майже 12 років тому Віктор Ющенко став Президентом України, а його дружина Катерина Ющенко зайнялась благочинність, створивши фонд «Україна 3000». Цей масштабний проект збирав гроші на будівництво дитячої лікарні майбутнього.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, благочинність, фонд "Україна 3000", Ющенко, лікарня майбутнього

Сім’я екс-президента України Віктора Ющенка побудувала приватну клініку «Ново» у Львові на благодійні кошти, зібрані на будівництво «Дитячої лікарні майбутнього» у Києві. Мова йде про 20 мільйонів доларів, повідомляється в розслідуванні програми «Гроші». У відношенні фонду «Україна 3000» ведеться чергову кримінальну справу, однак автори програми зазначають, що швидше за все покарають дрібних «стрілочників», оскільки під якими-небудь документами підписів Катерини та Віктора Ющенка немає».

Багато хто допоміг цьому проекту, зібрали 20 мільйонів доларів, які, здавалось би, розчинились в повітрі. Але програма «Гроші» знайшла їх: на зібрані для будівництва дитячої лікарні майбутнього кошти родина Ющенків побудувала свою власну. Проти фонду «Україна 3000» вкотре відкрито кримінальне провадження, про що вона сама написала у Facebook.

Серед іншого, «зібрані кошти пішли на приватну клініку «Ново» у Львові. Засновником цієї лікарні є фонд «Дитяча лікарня майбутнього», головою опікунської ради якої є Катерина Ющенко», — розповідається в сюжеті. У самому фонді від коментарів відмовилися.

Нагадаємо, ще з листопада 2014 р. у Львові працює Медичний центр NOVO, єдиним засновником якого є БФ «Дитяча лікарня майбутнього», а на рахунках благодійного фонду, яким благодійники перераховували гроші і прості українці, залишилося 55 тисяч гривень.

Майже 10 років тому, 17 грудня 2006-го 15 вітчизняних телеканалів транслювали грандіозний марафон по збору благодійних коштів на будівництво сучасної дитячої лікарні, яка буде спеціалізуватися на хворобах, від яких не лікують в Україні. Телемарафон дав надзвичайний результат — було перераховано і задекларовано понад 262 млн грн благодійної допомоги (загальна вартість проекту оцінювалася в 600 млн грн).

Лікарня майбутнього, згідно з первісними заявами керівників фонду, повинна була запрацювати до кінця 2009-го. Нагадаємо, За даними фінансового звіту Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього», протягом 2006-2010 років фондом зібрано 143 млн 446 тис. 484 грн. При цьому, практично нічого не побудувавши,фонд витратив 71 млн 825 тис. 318 грн благодійних коштів.

ИСТОЧНИК http://patrioty.org.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube