15 червня Олександр Турчинов та заступник генсека НАТО обговорили питання співпраці України з країнами-членами НАТО у військово-технічній сфері та кібербезпеці.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media,  співпраці України з країнами-членами НАТО, Олександр Турчинов

У четвер, 15 червня, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зустрівся із заступником генерального секретаря НАТО Камілем Грантом.

Головною темою зустрічі була гібридна агресія Росії проти нашої країни, а ще – питання співпраці України з країнами-членами НАТО у військово-технічній сфері та кібербезпеці. Про це повідомляє «5 канал».

Як стало відомо, у ході зустрічі Олександр Турчинов подякував Північноатлантичному альянсу за підтримку та чіткість позиції щодо Росії, дії якої небезпечні для світового порядку.

«Для українців не існує альтернативи щодо європейської та євроатлантичної інтеграції. Ми вдячні Альянсу за підтримку, яку відчуваємо упродовж всього часу російської агресії, яка ведеться проти України. Альянс також бачить в Україні надійного союзника. Ситуація в Україні достатньо складна, агресія Росії продовжується, жодного дня у нас не припиняються обстріли», – відзначив Турчинов.

ИСТОЧНИК https://www.5.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube