У бельгійському Брюсселі відбулася презентація документального розслідування про корупцію у ФІФА, що дозволила проведення чемпіонату світу з футболу у РФ, яка веде збройну агресію проти України.

ФІФА, корупція, РФ, розслідування, футбол, чемпіонат світу, збройна агресія, фільм

Про це передає «Укрінформ«.

Зазначається, що найближчим часом фільм «Один кубок світу з футболу, одна війна, а скільки корупції?» (в оригіналі «One World Cup, One War, How Much Corruption?») покажуть на одному з українських, а також британських телеканалів.

Автор фільму британський журналіст-розслідувач Тім Вайт роповідає про свою роботу наступне:

«Нині в Україні триває війна. Очевидно, що всі у світі розуміють, хто є агресором. І ця країна проводить Кубок світу… Як на мене, рішення надати Росії право провести Чемпіонат світу з футболу очевидно було корумпованим. Це нині розслідується. І саме про це мій фільм».

Вайт зауважив, що добре пам’ятає, як Захід запровадив санкції проти колишнього СРСР та бойкотував московські олімпійські ігри 1980 року у відповідь на введення радянського військового контингенту до Афганістану.

«Відносно Росії цього зроблено не було. ФІФА повинна була відкликати Кубок світу з цієї країни», – переконаний британський журналіст.

Він припустив: якщо б такі великі футбольні й економічно розвинуті країни, які замовляють великі футбольні телетрансляції, як Іспанія, Велика Британія, Німеччина, Італія, Нідерланди та інші, зайняли єдину позицію та натиснули на ФІФА, то організатор чемпіонату світу ухвалив би правильне рішення.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube