Інцидент стався у черкаській школі №8. На ранковій лінійці школярам масово стало зле. Близько 30 дітей втратили свідомість. Усі школярі були відразу доставлені до лікарні, один з них – у тяжкому стані перебуває у реанімації.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Черкаси, школа, отруєння, діти, втратили свідомість

Про це у вівторок, 8 травня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив помічник начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Навчальний процес у школі припинено.

Усього отруїлися невідомою речовиною 42 дитини. Всі постраждалі — учні 2-7 класів школи №8.

За його словами, 8 травня о 9:15 в оперативно-координаційний відділ Управління ДСНС від диспетчера станції швидкої медичної допомоги надійшло повідомлення про госпіталізацію в Черкаській обласній дитячій клінічній лікарні трьох дітей, які стали втрачати свідомість під час шкільної лінійки в ЗОШ №8. Незабаром кількість дітей, які почали скаржитися на нудоту і запаморочення, збільшилася до 15.

Одразу після отримання повідомлення на місце події виїхала оперативно-мобільна група Управління ДСНС а також відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС. Служби екстреного виклику міста. Фахівці санітарно-епідеміологічної служби. Служби безпеки України. Національної поліції. Керівництво місцевих органів влади.

«Експрес-аналізом повітря на наявність сірководню, аміаку, хлору, а також горючих газів, отруйних речовин на місці події виявлено не було. Згодом були задіяні методики, що дозволяють зробити дослідження території та приміщень школи на наявність небезпечних речовин широкого спектра дії», — додав Проценко.

На 11-ту годину ранку в обласну лікарню було госпіталізовано 42 дитини. Всі постраждалі — учні 2-7 класів. Попередній діагноз у всіх постраждалих — отруєння невідомою речовиною.

Триває робота з дослідження радіаційного фону.

Кримінальне провадження відкрито за статтею 325 Кримінального кодексу України.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube