Понад 60 глав держав і урядів, включно з президентом США Дональдом Трампом, а також сотні керівників підприємств, науковці, представники громадянського суспільства та знаменитості збираються у швейцарському Давосі на щорічні збори Всесвітнього економічного форуму.

Давосі, Швейцарія, економічний форум, новини

Засніжене селище Давос, де цього тижня відбудуться щорічні збори Всесвітнього економічного форуму

Упродовж чотирьох днів, починаючи з 23 січня, вони обговорюватимуть глобальні проблеми під гаслом «Створення спільного майбутнього в розділеному світі». Щорічні збори форуму відбуваються на тлі зростання світової економіки та сподівань, що докорінні зміни податкової системи США сприятимуть зростанню прибутку підприємств.

Зазначається, що експерти провели дискусії за кількома напрямками.

«Першими відбулися панелі “Нова фінансова криза?”, “Нова парадигма здоров”я” та “Ми віримо в технології?”, — йдеться у повідомленні.

Відкриваючи офіційну, політичну частину форуму, його засновник Клаус Шваб заявив: “Не є таємницею те, що ми живемо у взаємопов’язаному світі, що ми всі залежимо одне від одного. І на нас лежить велика відповідальність за те, щоби показати, що лише спільними зусиллями ми можемо поліпшити ситуацію у світі”.

Він підкреслив, що ніхто «поодинці не може насправді конструктивним чином впоратися з глобальним складним порядком денним».

Після нього слово було надане президентові Швейцарської Конфедерації Алену Берсе.

Зі вступною промовою виступив прем’єр-міністр Індії Нарендра Модрі, який висловив переконання, що економіка його держави розвиватиметься цього року найбільшими темпами.

Нинішній Всесвітній економічний форум збере близько 3 тис. лідерів у сфері економіки, політики, зокрема майже 70 глав держав та урядів, міжнародних організацій, а також коронованих осіб, представників громадянського суспільства.

Форум проходить під гаслом «Спільне майбутнє в розділеному світі».

Проблемою для учасників зборів можуть стати рясні снігопади в Альпах, які ускладнили транспортне сполучення у Швейцарії. Голова Всесвітнього економічного форуму Клаус Шваб заявив агентству Reuters в інтерв’ю 21 січня, що «природа грає дуже важливу роль, і в нашому обговоренні екологічні питання також будуть в авангарді того, що ми робимо тут».

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube