У Дніпрі в сквері біля Шевченківської районної ради з’явився пам’ятний знак у вигляді надгробка на честь героїв-чорнобильців, на якому красується табличка з ім’ям нардепа від Опозиційного блоку Олександра Вілкула.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, у Дніпрі, Вілкул, пам'ятний знак, Україна

Про те повідомляє видання «Дніпроград»

Пам’ятний знак у вигляді надгробка встановлено на честь героїв-чорнобильців без будь-яких дозволів і документації.

Як зазначає видання, табличка з ім’ям Вілкула на надгробку — «просто данина жадібності до піару нардепа-оппоблоківця, який не втримався від чергової можливості втиснути своє прізвище де-небудь, щоб бути на очах у «електорату».

Про факт встановлення пам’ятника в сквері повідомив Кирило Дороленко — депутат однієї з місцевих рад. Самі ініціатори, серед яких депутат Шевченківської райради від Оппоблоку Сергій Хрущ, не приховують, що відкривали пам’ятник вночі і без всяких дозволів — очевидно побоялися дій з боку місцевих патріотів, йдеться в публікації.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, у Дніпрі, Вілкул, пам'ятний знак, Україна

Як зазначає сайт, «керівником Шевченківської райради є самопроголошений голова Артем Атаманенко, який представляє Блок Петра Порошенка і працює в тісному коаліції з Опозиційним блоком». Роботи по установці пам’ятного знака пройшли при його вирішенні і сприянні.

У міській раді Дніпра «Дніпрограду» повідомили, що пам’ятний знак встановлено самовільно — ніяких звернень з його встановлення до них не надходило, не існує ніякої проектної та містобудівної документації на монумент, відповідно ніяких дозволів надано не було.

Представник районної ради, заступник Артема Атаманенка Владислав Резворовіч з «Батьківщини» заявив, що про встановлення цього пам’ятника клопотала «Батьківщина» разом з низкою інших організацій. Щодо появи таблички з ім’ям Вілкула чиновник, який міг спостерігати за установкою знака прямо з вікон свого офісу, нібито не в курсі.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, у Дніпрі, Вілкул, пам'ятний знак, Україна

Мережу пошматувало відео, на якому колишній «регіонал» Олександр Вілкул «на камеру» покладає квіти до пам’ятника, а потім забирає.

Сам поклав-сам забрав.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube