У Тбілісі (Грузія) у середу, 7 лютого, невідомі скоїли напад на учасницю збройного конфлікту на Донбасі Додо Гугешашвілі, унаслідок чого вона зазнала поранень, а її син Григола Гугешашвілі загинув.

Про це йдеться в повідомленні грузинського телеканалу 1tv.ge.

Додо Гугешашвілі, Грузія, вбивство, АТО, Україна, новини

Правоохоронці порушили провадження за фактом умисного вбивства та замаху на вбивство при обтяжуючих обставинах.

Додо Гугешашвілі, Грузія, вбивство, АТО, Україна, новини

У Міністерстві внутрішніх справ країни заявили, що особа, яка стріляла в Гугешашвілі, ймовірно була  знайома з сім’єю. Однак зловмиснику вдалося втекти. Правоохоронці вже відкрили провадження за ст. 108 та ст.109 КК Грузії (умисне вбивство та змах на умисне вбивство при обтяжуючих обставинах).

За словами друзів загиблого, напад може бути пов’язаний із діяльністю Додо Гугешашвілі. За інформацією близьких, Григол був безробітним, однак до цього працював у Державній служби допомоги ветеранам. Водночас Додо працювала в неурядовій організації з питань ветеранів.

Зазначимо, Додо Гугешашвілі була полковником Збройних сил Грузії в запасі, брала участь у збройних конфліктах в Абхазії, Південній Осетії та на Донбасі. Зокрема, вона навчала українських бійців АТО, як поводитися під час розвідувальних операцій, стріляти та закладати міни.

Читайте: «Безкоштовний проїзд та роздача землі ветеранам – це дибілізм», – учасник АТО

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube