Голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе повідомив, що в разі екстрадиції екс-президента, лідера політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі буде заарештовано.

begemot, begemotmedia, новости, Грузия, запрос, выдача Саакашвили, запрос, Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, Саакашвілі буде заарештовано

Парламент країни підтвердив наявність судового рішення, яке передбачає арешт екс-президента у разі появи на території Грузії.

Зазначається, що дану заяву було оголошено під час візиту глави грузинського парламенту в США.

Що стосується екстрадиції Міхеіла Саакашвілі, то в Грузії його чекає арешт. У нас у нього слабка політична підтримка. З політичної точки зору нас не цікавить, де буде Саакашвілі — в Грузії чи Україні. У нашій країні відбувся судовий процес проти нього, є судове рішення, яке передбачає арешт Саакашвілі у разі появи на території Грузії», — зауважив очільник.

Нагадаємо, 6 лютого колишній Президент Грузії, лідер політичної партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі фактично підтвердив факт розмови з бізнесменом Сергієм Курченком, який переховується в Росії.

Нагадаємо, 9 січня екс-президент Грузії і колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі відмовився надавати слідству зразки свого голосу для експертизи аудіозаписів його переговорів з бізнесменом Сергієм Курченком.

Як повідомлялося, у кінці грудня 2017 року в ГПУ заявили, що фоноскопічна експертиза підтвердила аутентичність голосів на зафіксованих розмовах екс-президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі з українським бізнесменом-втікачем Сергієм Курченком.

Генпрокурор Юрій Луценко раніше повідомив, що фінансування акцій Саакашвілі здійснював український бізнесмен-втікач Сергій Курченко, який, зокрема, передав для «Руху нових сил» півмільйона доларів. Генпрокурор також оприлюднив аудіо розмов, які нібито свідчать, що проведення акцій протесту на підтримку Саакашвілі в Києві фінансував Курченко.

Наприкінці січня Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання про застосування  до екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Читайте: Луценко: Не хочу отправлять Саакашвили в грузинскую тюрьму

ИСТОЧНИК Тиждень

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube