Кабінет міністрів вивчає можливість скасування жовтого сигналу світлофора у зв’язку з тим, що останні резонансні ДТП були пов’язані саме з проїздом на жовте світло.

Відповідне доручення прем’єр Володимир Гройсман дав на засіданні 18 квітня, повідомив у Facebook заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Кабмін, жовтого сигналу світлофора, ДТП

«Прем’єр-міністр підтримав моє звернення, та доручив Мінінфраструктури, МВС, Національній поліції, «Укравтодору» та «Укртрасбезпеці», опрацювати питання щодо відміни жовтого сигналу світлофора, та у разі необхідності винести відповідне питання на засідання уряду», — написав він.

Лавренюк переконаний, що це правильна ініціатива, тому що, «проаналізувавши останні резонансні ДТП, всі вони пов’язані з проїздом на жовтий сигнал світлофору».

«Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора, має бути лише червоний і зелений і сама жорстка відповідальність за порушення проїзду на забороняючий сигнал!», — написав заступник міністра.

Він також додав, що розпорядженням Кабміну створили урядову комісію з технічного розслідування ДТП, що сталася 17 квітня у Кривому Розі Дніпропетровської області.

«До її складу увійшли представники МІУ, ДСБТ, МВС, Нацполіції, МОЗ, Укравтодору та представники місцевих органів влади. Очолити дану комісію доручено мені. У нас є місяць, щоб детально розібратися в причині цієї жахливої аварії, у котрій загинуло 9 людей і 25 травмовано, 4 у важкому стані, та зробити відповідні, а можливо і кардинальні висновки», — підсумував Лавренюк.

Читайте: Жахлива ДТП у Кривому Розі: з’явилось відео з місця аварії

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube