Канада не змінюватиме візові вимоги для України. Про це йдеться у відповіді уряду на звіт Постійного комітету федерального парламенту з питань оборони, повідомляє в п’ятницю, 30 березня, Укрінформ.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, політика, политика, begemot, begemot.media, візові вимоги, Канада, зброя

Наразі Україна не відповідає безвізовим вимогам, які висуває Канада. Серед них — економічні умови, а також дотримання прав людини.

«Уряд Канади поки не розглядає активно перегляд візових вимог для України», — йдеться в документі.

Також в уряді зазначили, що уважно стежать за ситуацією в Україні, однак вважають, що країна поки не відповідає безвізовим вимогам, які висуває Канада.

Зокрема, не відповідають вимогам соціально-економічні умови, міграційні тренди, стан дотримання прав людини, ідентифікаційні документи і паспортний режим, а також можливість контролю за кордонами і ситуація з безпекою.

Крім цього, в Канаді наголосили, що країна має візовий режим з більшістю країн світу і не проводить його аналіз на основі взаємності.

Також уряд Канади негативно відповів на запит про можливе безкоштовне надання Україні летальної зброї.

Уряд Канади заявив, що не розглядає питання безоплатної передачі Україні летальної зброї. Про це йдеться в письмовій відповіді уряду Канади на звіт канадського Постійного комітету федерального парламенту з питань оборони.

Водночас в уряді Канади наголосили, що підтримують суверенітет України.

«Уряд Канади відданий підтримці України в її зусиллях з підтримки суверенітету, безпеки і стабільності, але не розглядає активно надання летальної підтримки у формі безоплатної передачі летальної зброї від одного війська іншому», — зазначається у відповіді.

Разом з тим, в документі наголошується, що «уряд Канади залишається в тісному контакті з урядом України щодо його запиту на військове обладнання».

Як повідомлялося, в оприлюдненому в кінці грудня минулого року звіті Постійного комітету парламенту Канади з питань оборони уряд закликали скасувати візові вимоги для короткострокових поїздок українців.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube