Правоохоронці посилили заходи безпеки на території Києва для недопущення дестабілізації оперативної обстановки. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на представника МВС Артема Шевченка в п’ятницю, 16 березня.

заходи безпеки, правоохоронці, патрульна поліція, Київ, Україна, новинизаходи безпеки, правоохоронці, патрульна поліція, Київ, Україна, новини

Заходи безпеки посилені в урядовому кварталі, на залізничному вокзалі і автовокзалах. Патрулі отримали автомати та набої.

«Було доручення міністра внутрішніх справ щодо забезпечення громадської безпеки та порядку в місті Києві спільними патрулями Нацполіції та Нацгвардії. Це було зроблено для забезпечення цими нарядами громадського порядку в Києві, протидії злочинності та недопущення дестабілізації оперативної обстановки», — сказав Шевченко.

За його словами, заходи ввели сьогодні, 16 березня, і триватимуть вони до «особливого розпорядження».

«Залучені додаткові спільні наряди з Національною гвардією, зокрема, озброєні автоматичною зброєю і боєприпасами», — додав Шевченко.

Прес-секретар поліції Києва Оксана Блищик повідомила, що заходи безпеки посилили, зокрема, в урядовому кварталі, на залізничному вокзалі і автовокзалах.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що 18 березня російських виборів в Україні не буде. У дипустанови Росії в Києві, Харкові, Одесі та Львові будуть допускатися виключно особи з дипломатичним статусом.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube