Убитим у Києві чоловіком, якого вранці 14 березня знайшли біля церкви, виявився працівник Адміністрації президента Олександр Бухтатий.

На його тілі виявили сліди насильницької смерті, пишуть «Вартові еспресо» з посиланням на власні джерела.

«За попередніми даними, він працював провідним консультантом Головного департаменту інформаційної політики АП», ‒ уточнили в ЗМІ.

Олександр Бухтатий

Згідно з даними в електронній декларації Бухтатіяза 2017 рік, у нього є дружина і син. Олександр зареєстрував місце проживання в Броварах, однак фактичним місцем вказав Київ.

Знайдені на місці злочину документи. Джерело: Інформатор

Місце злочину. Джерело: Інформатор

Бухтатий був секретарем Національної спілки журналістів з 2007 по 2017 рік. У 2016 році загиблий фігурував у медійному скандалі. Його і ще двох секретарів НСЖУ звинуватили у спробі тиску на пресу і створенні організації-конкурента Спілки журналістів, пишуть «Українські новини».

У 2017 ім’я Бухтатого знову з’явилося в новинах у зв’язку з конкурсом на посаду глави НСЖУ. Його кандидатура була висунута на розгляд, проте через роботу чиновником його назвали «людиною з Банкової», пише «Олігарх». У разі свого обрання убитий збирався провести реформу преси та спілки журналістів.

У конкурсі на посаду глави, крім Бухтатого, було ще п’ятеро учасників. Убитий вийшов у другий тур, проте поступився Сергію Томіленку.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube