«У Росії немає олігархів», — заявив журналістам прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання про те, чи інформували російські олігархи президента РФ Володимира Путіна про те, що до них проявляють інтерес правоохоронні органи США.

немає олігархів, Росія, Песков, новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media

У Кремлі заявляють, що в Росії немає олігархів.

«Фразу «російські олігархи» вважаємо недоречною. Давно минув той час, коли в Росії були олігархи, в Росії немає олігархів», – сказав речник російського президента Дмитро Пєсков.

Так він прокоментувати інформацію про допит, на який в США запросили кількох олігархів з Росії.

Слідча група Роберта Мюллера, яка розслідує російське втручання в американські президентські вибори, провела співбесіду з двома російськими олігархами, які перебували з візитом в США. Про це 4 квітня повідомила телекомпанія CNN.

Імена цих людей і час допитів у повідомленні не вказані.

Росіян запитували про те, чи відомо їм про будь-які випадки пожертвувань з Росії на виборчу кампанію Дональда Трампа або його інавгураційну церемонію.

У одного з олігархів, чий приватний літак здійснив посадку на аеродромі Нью-Йорка, були оглянуті персональні електронні пристрої. Американські слідчі неофіційно звернулися до ще одного російського олігарха, яка не відвідував США останнім часом, з проханням добровільно відповісти на запитання, що цікавлять слідчих.
Американське законодавство забороняє іноземцям фінансувати передвиборні кампанії кандидатів.

Читайте: РосЗМІ забили на сполох через утиски російськомовних в Україні

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube