Сьогодні на території бази відпочинку «Ковбой» мав розпочатися захід, присвячений 30-річчю проведення масових мітингів кримських татар у Москві влітку 1987 року.

кримських татар, Крим, блокування, акція, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmediaкримських татар, Крим, блокування, акція, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

В окупованому Криму озброєні люди в масках і поліція перекрили вхід на територію бази відпочинку «Ковбой» у селі Біла Скеля, де мав розпочатися захід кримських татар.

Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За його словами, кілька десятків озброєних людей в масках і російська поліція перекрили вхід на територію бази відпочинку «Ковбой» в селі Ак’-К’ая (Біла Скеля) поблизу м К’арасувбазара (нині Білогірськ).

Оголошена російськими окупантами причина блокування території бази відпочинку — нібито надійшло повідомлення про наявність на території бази «схрону зі зброєю».

Чубаров зазначив, що в неділю о 12.00 на території бази відпочинку «Ковбой», яка розташована на одному з мальовничих та історичних місць Криму — Ак’-К’ая, має розпочатися захід, присвячений 30-річчю проведення масових мітингів кримських татар у Москві влітку 1987 року.

«Очевидно, російські окупанти вирішили не допустити проведення в тимчасово окупованому Криму патріотичного заходу, присвяченого одному з вирішальних етапів кримськотатарського національного руху новітнього часу», — вважає він.

ИСТОЧНИК Еspreso

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube