9 травня у Кривому Розі під час покладання квітів до братської військової могилі одна з виконавиць заспівала пісню «Верните память», написану про російських військових у Сирії спікером міністерства закордонних справ РФ Марією Захаровою.

Про це повідомляє «Первый криворожский».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media,  Сирія, Кривий Ріг, Юрій Вілкул, російська агресія, Марія Захарова, у Кривому Розі

Пісню «Верните пам’ять», яку спікер МЗС РФ Марія Захарова написала на честь російських солдатів, які воюють у Сирії, було виконано 9 травня у присутності мера Кривого Рогу Юрія Вілкула.

На заході в цей час були присутні ветерани Другої світової війни, міський голова Юрій Вілкул і посадовці, школярі та студенти.

На відео з піснею, яку опублікувало видання у Facebook, видно, що поруч із виконавицею і танцювальною групою, яка її супроводжувала, стояли діти з портретами ветеранів – так проходять зазвичай акції «Безсмертний полк».

«Помянем, братья, тех, кто мир собой закрыл», – ідеться, зокрема, у тексті пісні про росіян у Сирії.

«Первый криворожский» звертає увагу, що російські бійці, про яких ідеться в пісні, є представниками країни-агресора, із якою воює Україна.

За даними видання, інформацію про інцидент передано правоохоронцям і спецслужбам.

Пісню Захарової «Верните память» заспівала російська співачка Наргіз, повноцінну версію композиції записав продюсер Максим Фадєєв.

Читайте: «Чехія – не Росія!»: автомобілі з прапорами РФ розлютили жителів Праги. Відео

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube