Литовська комісія з питань радіо і телебачення (ЛКТР) обіцяє покарати стотисячним штрафом компанію ТВ-послуг Init за те, що вона не дотримувалася заборони на трансляцію каналу «РТР-Планета» та інших його версій.

Про це повідомляє портал Delfi.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Литва, радіо і телебачення, россійська пропаганда, штрафТрансляція цих російських каналів в Литві обмежена на рік у зв’язку з пропагандою війни і національної ворожнечі — ретранслятори повинні були зупинити трансляцію до 23 лютого, однак з’ясувалося, що ще 1-ого березня Init не виконала вимогу, тобто транслювала іншу версію цього телеканалу під назвою «Росія-РТР».

Комісія прийме рішення про штраф у середу.

Закон про інформування громадськості за згадане порушення дозволяє ЛКТР покарати ретранслятора штрафом у розмірі до 3% річної виручки, а у випадках, коли сукупну виручку підрахувати важко або неможливо — штрафом до ста тисяч євро.

«Вперше ретранслятор не виконав рішення комісії. Я вважаю, що в комісії ми розглянемо це питання і скористаємося всіма передбаченими законом умовами з приводу покарання, будемо принциповими, будемо реагувати так, щоб в майбутньому подібних порушень не було», — сказав голова комісії Едмундас Вайтекунас.

Читайте: Український пранкер Вольнов став речником «Миротворця»

ИСТОЧНИК ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube