У Львові місцевий олігарх осушив Винниківське озеро, щоб на його місці побудувати спорткомплекс. Фотографію зневодненої водойми опублікувала в Facebook журналістка Ольга Бартиш.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, озеро, Львів, екологія

«У мене був шок. Реально відкрила рот і мовчки стояла. Коли зайшла за ворота і побачила, що на місці нашого місцевого озера просто суха земля, пісок. Так і простояли з малими на піску, з відерцями і остигнулою піцою. Добре, що малі ще нормально не говорять, тому що було б як в анекдоті: тато, а де море?»- описала вона ситуацію.

Бартиш дізналася,що тут буде»мегакрутий спорт комплекс, якісь бази, басейни, які побудує місцевий олігарх».

«Воно може і добре буде, але відверто жалко. І не так, що більше не можна буде «вранці встав, поснідав і на озеро», а це за 5 хв від будинку. Найсумніше від того, що ти, як і тисячі інших людей — просто пішак на поле, який повинен підлаштовуватися під забаганки і бажання окремої важливої персони. А як не подобається — «давай, да свіданія». Відчуття, що права твої мізерні, як ті піщинки на порепаному, висушеному дні», — написала журналіст.

Читайте: В Австралії навала диких павичів, влада пропонує рішучі заходи

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube