За даними Міністерства юстиції, внаслідок анексії Криму Росією політичними в’язнями Кремля стали 64 громадянина України. На цю тему телеканал іномовлення України UATV опублікував у мережі відео «Бранці Кремля», в якому розповідається про справи, у яких російські судді ухвалюють вироки щодо громадян України.

політичними в'язнями, фільм, анексія Криму, Росія, Україна, новини

«Сьогодні День кримськотатарського опору російській окупації. 4 роки тому Росія ввела свої війська в Крим і почалося злісне порушення законів проти України та її окремих громадян. Внаслідок цього територію Криму анексовано, а за російськими ґратами опинилися 64 українські політв’язні», – мовиться у дописі Мін’юсту.

Читайте: В Севастополе кого-то хоронили 23го февраля. Видео

В опублікованому відео «Бранці Кремля» уточнюється, що мовиться про 13 групових та індивідуальних справ, у яких за вигаданими обвинуваченнями російські судді ухвалюють вироки щодо громадян України. Людей судять за те, що вони виходили на мирні мітинги, захищали безпеку України, працювали журналістами та виявляли непокору російській владі.

У відео зазначається, що українські політв’язні в Криму вже отримали загалом 184 роки колонії суворого режиму. Ще загалом 375 років колонії окупаційна влада Криму вимагає для тих ув’язнених, які досі чекають на свій вирок.

Телеканал іномовлення України UATV, виконуючи місію, покладену на нього державною, з нагоди 4-их роковин Дня опору Криму російській окупації зняв документальний фільм «Бранці Кремля».

Стрічка, мета якої нагадати про українських заручників совісті, пояснити усю абсурдність звинувачень проти них, змусити світові правозахисні організації знов і знов підіймати це болюче питання на рівні ООН та інших повноважних установ, буде перекладено англійською, арабською, кримськотатарською, українською та іншими мовами світу, й передано в усі посольства України, щоб кожна людина знала і пам’ятала про свавілля і геноцид, який влаштувала російська влада на окупованій території України.

Дивіться відео «Бранці Кремля»

Читайте: Встречаем с распростертыми объятиями: Оккупанты позвали «братьев»-украинцев в Крым

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube