У Москві жалкують, що Євросоюз прийняв рішення піти у фарватері розв’язаної Лондоном антиросійської кампанії. Про це сказав заступник директора Департаменту інформації та друку МЗС РФ Артем Кожин, коментуючи рішення ЄС відкликати свого представника з Москви, повідомляє Интерфакс в п’ятницю, 23 березня.

Євросоюз, Лондон, антиросійської кампаніїї, Кремль, Росія, Україна, новини

Євросоюз вирішив піти у фарватері чергової антиросійської кампанії, розгорнутої Лондоном і його заокеанськими союзниками, вважають в МЗС РФ.

«Жалкуємо, що Євросоюз волів піти в фарватері чергової антиросійської кампанії, розгорнутої Лондоном і його заокеанськими союзниками з очевидною метою: поставити ще одну перешкоду на шляху нормалізації ситуації на європейському континенті», — заявив Кожин.

Він нагадав, що, на думку Москви, справа про отруєння Сергія Скрипаля «є бездоказовим звинуваченням Росії».

«Прийнята на засіданні Євроради 22 березня заява у зв’язку з інцидентом в Солсбері викликає жаль. Використане ЄС формулювання, що приписує Росії відповідальність за те, що трапилося, лише на підставі того, що немає інших правдоподібних, альтернативних роз’яснень, є, по суті, бездоказовим звинуваченням на нашу адресу», — додав Кожин.

На його думку, готовність ЄС погодитися з британською версією обставин інциденту можна пояснити тільки бажанням підтримати прем’єр-міністра Великобританії Мей, яка опинилася в скрутному становищі.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков зреагував на відкликання Євросоюзом посла.

Він заявив, що Росія не вважає правдивими звинувачення Великобританії та Європейського Союзу.

Пєсков вкотре наголосив, що Москва не причетна до отруєння Скрипаля.

Нагадаємо, 22 березня Європейський Союз вирішив у знак солідарності з Великобританією відкликати свого посла Маркуса Едерера з Москви.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube