У Мукачеві невідомі грабіжники проникли в сховище філії VS Банку й обчистили там до 35 банківських сейфів, у яких зберігалися цінності клієнтів. Інцидент стався вночі в суботу, 3 березня, повідомляє Мукачево.net.

Мукачеві, пограбування, сховище банку, Україна, новини

Видання опублікувало аматорське відео з банківського сховища відразу після виявлення пограбування. Також викладено ролик, як грабіжники проникали в сховище.

«На ньому видно, наскільки грубим було пограбування. Зловмисник або група зловмисників виламували все, як-то кажуть, «по живому», щоб дістатися через дах в сховище банку, розташованого на третьому поверсі будівлі в центрі міста на розі вулиць Валенберга і Бєляєва», — пише видання.

Зазначається, що зловмисники змогли продовбати кілька рівнів залізобетонного перекриття банку.

«Важко собі уявити, щоб це було зроблено за кілька годин або навіть день. Тим більше, без надмірного шуму та вібрації. Отже, виникає відразу питання, чому не спрацювали системи сигналізації на рух, звук тощо. Причому не тільки в цій будівлі, де розташоване відділення VS банку, але і в сусідніх», — йдеться в повідомленні.

За інформацією джерел видання, грабіжники «вичистили» до 35 індивідуальних сейфів-пеналів. Водночас, за інформацією поліції, до них поки що звернулися 22 вкладники банку із заявою про крадіжку.

За цим фактом порушено кримінальну справу за статтею про крадіжку (ч.5 ст.185 КК України). Зловмисникам загрожує від 7 до 12 років в’язниці з конфіскацією майна.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube