Під час музичного фестивалю у німецькому Дармштадті натовп агресивно налаштованих людей напав на поліцейських. У результаті сутичок постраждало 15 правоохоронців, понад 80 нападників затримали.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, поліція, музичний фестиваль, сутички, Дармштадті

У місті Дармштадт у німецькій федеральній землі Гессен натовп агресивно налаштованих людей скоїв напад на поліцейських. Інцидент стався у ніч на неділю, 3 червня, під час найбільшого в цій землі музичного фестивалю. За даними поліції, до нападу на правоохоронців загадом були залучені близько 100 осіб.

Серед іншого учасники нападу жбурляли в поліцейських пляшки та каміння. Понад 80 нападників зрештою затримали. Більшість затриманих — молоді чоловіки, хоч серед них були й деякі жінки. Виявилося, що серед учасників сутичок були як німці, так і іноземці з різних верств населення, передає інформагенція dpa.

У результаті безладів різноманітні поранення отримали 15 представників сил правопорядку, зазначають у поліції. Там припускають, що напад скоювало не одне окреме угруповання. Не виключено, що чимало невеличких груп приєдналося до нападу «за компанію». Багато затриманих нападників були в стані сильного алкогольного сп’яніння. Поки що слідчі не виявили жодної «стратегії» у діях нападників, зокрема, політичного підґрунтя, зазначається в поліції.

Після того, як з сусідніх міст прибуло підкріплення, поліція змогла зачистити парк, де проводився музичний фестиваль.

 

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube