В Одесі приступили до патрулювання вулиць спецпідрозділи та тактичні групи Національної поліції. Про це заявив начальник Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Ігор Бабич.

«Сьогодні в місто прибули шість доданих груп. Вони нестимуть службу в пішому порядку, особливу увагу приділяючи потенційним правопорушникам, що пересуваються пішки вулицями міста. У посиленому режимі також працюють автопатрулі, що забезпечують безпеку дорожнього руху та контролюючі весь рух по місту»,  — зазначив Бабич.

За його словами, правоохоронці заступили на патрулювання території Куликового поля, залізничного вокзалу, привокзальної площі, а також ринку «Привоз». Тактичні групи патрульної поліції працюватимуть в Приморському районі.

Правоохоронці прибули до Одеси з Києва та Дніпра аби допомоги одеським колегам у забезпеченні публічного порядку під час проведення масових заходів 2 травня.

«Їх обов’язок – безпека на території, недопущення провокацій, а також взаємодія з громадянами», — зазначив Ігор Бабич.

Нагадаємо, що 2 травня в Одесі щорічно проходять заходи з вшанування пам’яті загиблих під час подій 2 травня 2014 року. Безпосередньо завтра заходи, які триватимуть весь день, будуть проходити на  двох локаціях – це Куликове поле та Соборна площа.

«Ми сподіваємося, що громадяни поставляться з розумінням. Ми не виключаємо загрози, які можуть виникнути завтра і відпрацьовуємо сьогодні в посиленому режимі залізничний вокзал, прилеглу до Куликового поля територію, а також працюємо в інших районах міста», — додав Бабич.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Одесі, патрулювання, Нацполіція, Українабегемот, begemot, begemotmedia, новости, Одесі, патрулювання, Нацполіція, Українабегемот, begemot, begemotmedia, новости, Одесі, патрулювання, Нацполіція, Україна

 

Раніше Військово-морські сили України заявили, що готові застосувати зброю в разі провокацій в Одесі.

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube