Ситуація зі сміттям у Підмосков’ї загострилася після 21 березня, коли на сміттєвому полігоні «Ядрово» поблизу російського Волоколамська стався викид сірководню. У місцевому управлінні освіти із цим інцидентом пов’язали отруєння трьох десятків учнів місцевої школи №2. У місті почалися акції протесту проти звалища.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, протест, сміттєвому полігоні29 травня жителі села Щелканово Московської області лягли на асфальт, перекривши в’їзд машин зі сміттям на сміттєзвалище «Сичово». У групі «Московский активист» у Facebook опублікували відео, як ОМОН розчищає дорогу сміттєвозам. Протестувальники кричать силовикам «фашисти!» і «злочинці!» За даними «ОВД-Инфо», поліція затримала чотирьох протестувальників. На них склали протоколи й усіх відпустили.

14 квітня мешканці дев’яти підмосковних міст провели акції протесту проти сміттєвих полігонів, у яких взяло участь кілька тисяч осіб.

12 травня невідомі обстріляли сміттєву фуру, яка їхала з полігону «Ядрово» у Волоколамському районі Підмосков’я. Водій дістав легке поранення.

Сміттєвози в дорозі почали супроводжувати патрульні машини, а в’їзд на сміттєвий полігон – ОМОН.

Читайте: Лавров заявив, що дії України щодо виходу із СНД є наслідком русофобської лінії

ИСТОЧНИК Гордон

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube