У терміналах для купівлі проїзних квитків та компостерах громадського транспорту Вроцлава (Нижня Силезія, Польща) запровадили автоматичне обслуговування українською мовою.

Про це повідомляє «Польське радіо«.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Вроцлава, транспорт, Українська мова

За різними підрахунками, у Вроцлаві до 10% населення міста можуть становити громадяни України

Наразі у Вроцлаві встановлено 154 нових стаціонарних квиткових терміналів. Крім того, у міському транспорті є майже 3 тис. компостерів з функцією придбання проїзного квитка у трамваях і автобусах. Досі вони мали три мовні версії: польську, англійську та німецьку. Відтепер з’явилася й українська мова.

Нову мову у квиткових терміналах запровадила компанія Mennica Polska, яка відповідає за продаж квитків у Вроцлаві. За різними підрахунками, у Вроцлаві до 10% населення міста можуть бути громадянами України.

Раніше українську мову у квиткові термінали міського транспорту було запровадежно також у Познані. Крім того, Познань — перше місто Польщі, яке створило спеціальну підсторінку для громадян України на сайті міста. На ній українці рідною мовою можуть знайти інформацію про місто, роботу та освіту.

Нагадаємо, близько 70% громадян України, які отримали дозволи на роботу в Польщі, працюють або в інших країнах Шенгенської зони, або не на тих місцях, які було задекларовано.

Читайте: Лукашенко заявил о желании смотреть только белорусские телеканалы

ИСТОЧНИК ua.112

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube