Активісти «Національного корпусу» в суботу, 31 березня, зірвали в Полтаві дводенний тренінг, присвячений роботі психолога з представниками ЛГБТ-спільнот, заявивши, що організація виступає проти пропаганди секс-меншин.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, ЛГБТ, Полтаві, Нацкорпус

«Зірвали шабаш радикальних лібералів. Ми не дозволимо визнання ідеології ЛГБТ», — наголошується в пості націоналістів на офіційній сторінці в Facebook.

Судячи з відео, яке записав один з представників «Національного корпусу», радикали увірвалися в конференц-зал в масках і капюшонах, перешкодивши проведенню заходу. Свої дії організація пояснила тим, що нібито цінує сімейні традиції.

«Українці мають право протистояти загрозам, які ведуть до утвердження ліберальної диктатури в українському суспільстві», — додали націоналісти в соцмережі.

У свою чергу, інцидент прокоментував волонтер Роман Донік. На особистій сторінці в Facebook він відверто зізнався, що не виступає на стороні секс-меншин і є противником пропаганди одностатевих шлюбів. Однак, як зазначив він, на фронті йому доводилося зустрічати геїв, які нічим не відрізнялися від інших українських бійців.

«За час війни, я особисто зустрів 4 геїв на фронті. Три з них пішли добровольцями в мобілізацію. Я не знав, що вони геї. Потім дізнався. Там вони були просто мужики. Солдати. Я впевнений, що їх було більше. Можливо, коли-небудь, після перемоги ми про це дізнаємося. А ось те, що розігнали в Полтаві, так там не було жодного гея «, — підкреслив Донік.

Читайте: Що суттєво зміниться для українців з 1 квітня

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube