Народний депутат, представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що якщо українська сторона не визнає легітимність Путіна у Росії, то це не принесе ніякої користі, а навпаки, може зашкодити Україні.

Про це Луценко розповіла кулуарах парламенту, передає «Еспресо.TV«.

легітимність Путіна, Ірина Луценко, вибори в Росії, Путін, Україна, новини

Читайте також: Поліція розслідує розкрадання мільйонів на постачанні у київські дитсадки забороненого сурогату замість масла

За її словами, у Раді точились великі дискусії щодо визнання виборів Путіна по усій території Росії чи тільки у анексованому Криму.

«Все ж таки, ми визначились, що політично і доцільно не визнавати президента тільки у анексованому Криму. Чому? Якщо президент Путін буде нелегітимний у своїй країні, то за будь-яких домовленостей на користь України, які співпадуть з інтересами України і Росія на них піде, наприклад, від розширення санкцій до миротворчої місії такої, яка нам потрібна, на наших умовах, президент, який не є легітимним у Росії, не є підписантом угод. Він не легітимізує домовленості», – пояснила Луценко.

Нагадаємо, раніше Ірина Луценко розповіла, що Україна поки не буде розривати дипломатичні відносини з Росією, бо ще не настав потрібний момент.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube