До наступних виборів президента з’являться абсолютно нові персоналії. Таку думку висловив народний депутат Борислав Береза в ефірі одного з телеканалів.

виборів президента, нові персоналії, Борислав Береза, Україна, новини

Народний депутат Борислав Береза очікує появи нових кандидатів на президентських виборах 2019-го.

«Можливо, відбудуться якісь події в країні. У нас дуже серйозний зовнішній фактор, про який не треба забувати. Ми живемо в епоху змін. Тому можливі нові персоналії, нові кандидати. Перемогти їм буде вкрай складно. Щоб перемогти, потрібні гроші. Для цього в тебе повинні вкладати фінансово-промислові групи, які в незалежних кандидатів вкладати не дуже хочуть. Їх все влаштовує і так. Але нові кандидати можуть заявитися на перспективу. І такі кандидати з’являться», — вважає Береза.

Він наголосив, що важливим фактором зміни життя українців стане розуміння людей, що голосувати потрібно не за старих політиків.

«Покоління, яке підростає, яке зараз аполітичне, буде змінювати тренд. Вони повинні зробити вибір: хочуть жити в глухій стабільності чи змінювати життя на краще. Зміна тренду буде років через 10», — додав нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не має європейського майбутнього з такою владою — експерт центру ECFR

Чергові вибори президента України заплановані на 31 березня 2019 року. Нинішній президент Петро Порошенко очолив державу за результатами позачергового волевиявлення у травні 2014 року.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube