Вірогідність того, що керівник Нацбанку Валерія Гонтарева буде звітувати про свою діяльність перед парламентом, дуже мала.

Таку думку висловив народний депутатБорислав Береза в ефірі одного з телеканалів.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Begemot, begemot.media, Гонтарева буде звітувати, ВР

«Велика вірогідність, що Гонтарева не буде звітувати. Поки що ми не бачили звіту жодної людини, яка звільнялася з посади. Пам’ятаю, як ми намагалися почути Наливайченка, Ярему. Але жодна людина, яка йшла з посади, не звітувала. На жаль, такої практики в Україні нема…

Чи буде у четвер кадрове питання, я не впевнений. У попередній четвер теж говорили про голосування за голову Нацбанка… У нас «дивовижна» ситуація, коли виконувачі обов’язків всюди. Оголошувати можна що завгодно. Треба, щоб була політична воля і депутати в парламенті. Із останнім дуже проблематично. Раніше лише у п’ятницю було по 30 людей у парламент. Зараз бачимо, що їх менше 200 може бути і у вівторок, і в четвер», — сказав Береза.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман: За 4 года качество жизни украинцев не изменилось

За словами голови ВР Андрія Парубія, 1 березня керівник Нацбанку Валерія Гонтарева відзвітує перед Верховною Радою. Планується, що того ж дня парламент голосуватиме за її відставку та призначення на посаду глави НБУ Якова Смолія.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube