28 квітня жителі Челябінська звернули увагу, що ветеранів привезли до меморіалу «Вічний вогонь» на автомобілях компанії «Долг», якій належить одне з магнітогорських похоронних бюро, що працюють у Челябінську. Про це повідомляє телеграм-канал «Кутикулы».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Челябинск, ветераны, похоронних бюро

У Челябінську користувачі соцмереж звернули увагу, що ветеранів Великої Вітчизняної війни возять на святкові заходи в автомобілях компанії «Долг», якій належить одне з місцевих похоронних бюро.

В адміністрації Челябінська пояснили що ветеранів привезли до Вічного вогню у межах акції «Маршрут пам’яті», організованої громадським об’єднанням «Люди Долга».

В акції беруть участь ветерани Великої Вітчизняної війни, трудівники тилу, школярі, депутати, представники адміністрацій, Ради ветеранів, духовенства, правоохоронних органів і громадських організацій.

«Маршрут пам’яті» стартував уранці 28 квітня. Його учасники в супроводі екскурсоводів на автобусах вирушили до монумента «Скорботні матері», меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, а потім пройшли до Вічного вогню, де поклали квіти. Ветеранів після «Маршруту пам’яті» пригостили урочистим обідом.

Читайте: Британія відмовилася визнати російські дипломи про освіту

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube