За клопотанням Генеральної прокуратури України компетентними органами Швейцарської Конфедерації арештовано майно «банкіра» Сергія Курченка.

арештовано, Курченко, майно, Швейцарія, Брокбізнесбанк, підозра

Про це повідомила речниця Генерального прокурора України Лариса Сарган.

Вона зазначила, що про підозру в участі у злочинній організації Януковича та у вчиненні низки особливо тяжких злочинів у її складі зокрема повідомлено службовим особам ПАТ «Брокбізнесбанк», який за даними слідства був підконтрольний учасникам злочинної організації.

«У ході розслідування встановлено, що за участь у злочинній організації та вчинюваних нею злочинів один із колишніх службових осіб ПАТ «Брокбізнесбанк» отримував значні суми коштів.

За повідомленням компетентних органів Швейцарської Конфедерації встановлено один з рахунків, на який за даними слідства перераховувались злочинним шляхом здобуті кошти, а також рахунок одного з підконтрольних злочинній організації підприємств на території цієї держави», – написала Сарган.

Наразі вжитими заходами кримінально-правового характеру за запитом Генеральної прокуратури України про міжнародну правову допомогу на вказаних вище рахунках арештовано кошти в загальній сумі 2 млн доларів США.

ИСТОЧНИК UAINFO

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube