У Державному департаменті США наголосили на тому, що Україна має викорінити корупцію для виживання держави та її подальшого процвітання. У США заявляють, що корупція зменшує довіру людей до уряду та підриває основи демократії в країні.

Таку заяву зробив заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джон Салліван під час виступу на Міжнародній консультативній раді у Вашингтоні щодо гуманітарної підтримки США.

викорінити корупцію , Держдеп, демократія, США, Україна, новини

«Я був у Києві минулого місяця. Корупція є колосальною проблемою в Україні і уряд Порошенка намагається її розв’язати. Це дуже складно, це складний виклик для уряду, разом з проблемами в галузі безпеки, які породжує Росія та підтримувані Росією організації, з окупацією території на Донбасі, і звичайно, анексією Росією Криму», — розповів Салліван.

Крім цього, він наголосив на тому, що для того, аби Україна вижила та процвітала, корупція має бути викорінена.

При цьому Салліван переконаний, що корупція в Україні є спадком перехідного періоду від Радянського Союзу до набуття незалежності, оскільки «корупції дозволили розквітнути».

Корупція зменшує народну підтримку та довіру до уряду, і у кінцевому підсумку вона підриває демократію. І таким чином нашим пріоритетом в усьому світі є сприяння проведенню вільних і справедливих виборів та викорінення корупції», — наголосив Салліван.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко нещодавно заявив, що З 1692 вироків за корупційні злочини у минулому році лише трохи більше ста з тюремним строком. Решта – штрафи або інші форми покарання.

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube