Міністерство торгівлі США повторно вніс соціальну мережу «ВКонтакте» в список найбільших піратських ресурсів світу. Це випливає з документа, опублікованому на сайті відомства.

ВКонтакте, США, піратський ресурс, соцмережі, новини, авторські права

Серед інших російських проектів, які потрапили до списку — торрент-трекер Rutracker.org і Rapidgator.net, онлайн-кінотеатр kinogo.cc і низка інших сайтів.

«ВКонтакте» опиняється у списку не вперше. Серед інших російських проектів, які потрапили до списку — торрент-трекер Rutracker.org і Rapidgator.net, онлайн-кінотеатр kinogo.cc і низка інших сайтів.

«Більшість успішних соцмереж роблять це так, щоб не сприяти порушенню авторських прав. Доповіді «ВКонтакте» про те, що компанія робить висновки в боротьбі з піратством, вселяють надію», — йдеться у документі.

Загалом до списку потрапили 25 сайтів різних країн світу, які, на думку американської сторони, порушують авторські права — зокрема, сайт найбільшого китайського інтернет-магазину taobao.com, який належить Alibaba Group.

«Згадка у даному списку не тягне за собою жодних санкцій і є лише нагадуванням про існування проблеми інтелектуального піратства», — пишуть російські ЗМІ.

На початку листопада 2017 року «ВКонтакте» скоротило час безкоштовного прослуховування музики в офіційних мобільних додатках у фоновому режимі до 30 хвилин на добу. Це є умовою угоди з правовласниками. У Mail.Ru Group існують ліцензійні угоди з Universal Music Group, Warner Music Group, Sony Music Entertainment, Merlin Network і ін.

Зняти обмеження і отримати доступ до додаткових функцій користувачі можуть оформивши підписку на музичний сервіс в будь-якому з додатків. За послугу користувачеві необхідно заплатити 149 рублів на місяць.

У компанії тоді відзначили, що підписка дозволяє авторам і виконавцям заробляти на своїх творах.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, Яндекс, ВКонтакте та Однокласники, а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, Первый канал. Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube