У Канаді автобус, що перевозив юніорську хокейну команду Humboldt Broncos, потрапив у серйозне ДТП. За останніми даними, в результаті загинули 14 людей, які перебували в автобусі, в тому числі водій.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, серйозне ДТП, Канада

Аварія сталася в 30 кілометрах від міста Тісдейл у провінції Саскачеван, куди спортсмени прямували на гру, передає телеканал CTV.

За останніми даними, в результаті загинули 14 людей, які перебували в автобусі, в тому числі водій.

Решта 14 осіб доставлені в лікарні, троє знаходяться в критичному стані. Відомо, що вік хокеїстів не перевищує 20 років.

У Facebook команди повідомляється, що через трагічний інцидент гру, яка була запланована на п’ятницю, 6 квітня, було відмінено.

«Ми просимо протягом цього часу не відправляти нам повідомлення. Коли буде надана додаткова інформація, ми оприлюднимо», — сказано в заяві.

 

Ця аварія викликала серйозну реакцію зі сторони екстреної служби. Вона скерувала три вертольоти швидкої допомоги, які попрямували на допомогу десяткам автомобілів поліції та автомобілів швидкої допомоги на місці ДТП.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо поширив у своєму Twitter слова співчуття від міністра безпеки, додавши: «Я не можу уявити, що ці батьки переживають, і моє серце виходить до всіх, кого вразила страшна трагедія у громаді Гумбольдта та за її межами».

 

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube