Північнокорейський лідер Кім Чен Ин пішов на поліпшення відносин із Південною Кореєю під тиском санкцій, і президент РФ Володимир Путін або його наступник буде змушений вчинити аналогічно щодо України. Таку думку висловив політичний оглядач Віталій Портников.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Володимир Путін, Ким Чен Ин, СШАФігури президентів Північної Кореї і Росії, Кім Чен Ина і Володимира Путіна, у вигляді акул на карнавалі в Португалії, 13 лютого 2018 року

Добробут росіян є ахіллесовою п’ятою режиму президента РФ Володимира Путіна.

«Путінська Росія – такий же порушник міжнародних правил, як і КНДР. І санкційний тиск сьогодні здійснюється не тільки проти Пхеньяна, але й проти Москви. Ніде правди діти, у російського режиму набагато більше ресурсів для самозбереження, ніж у північнокорейського. Та й санкції проти Москви з точки зору суворості не можна порівняти із санкціями проти Пхеньяна. Однак рівень цих санкцій зростає, вони починають зачіпати інтереси великих олігархічних корпорацій, а значить – рано чи пізно позначаться і на економіці, і на інтересах кожного конкретного громадянина», – розповів журналіст.

Він зазначив, що добробут громадян є «ахіллесовою п’ятою» путінського режиму.

«У російського президента немає такого населення, як у північнокорейського. Лояльність росіян має свої обмеження – і у Кремлі це прекрасно знають. Питання змін у російській політиці – це питання часу. Новий державний секретар США Майк Помпео слушно зауважує, що Путін ще не почув послання від Америки. Але я впевнений, що у майбутні роки у Вашингтоні будуть робити все можливе, щоб «послання» дійшло до адресата. Щоб механізм примусу до цивілізованої поведінки щодо Росії спрацював», – підкреслив Портников.

Він додав, що головними союзниками України є терпіння і час, із плином якого зростають шанси на перетворення Путіна або його спадкоємця на «Кім Чен Ина».

«Росіянам конче необхідний той, хто виведе країну з ізоляції, подолає наслідки її агресивної політики, домовиться із Заходом і сусідами, відмовиться від Криму, Донбасу та інших окупованих Росією територій у колишньому Радянському Союзі», – розповів політичний коментатор.

Портников зазначив, що поява такого лідера відповідає національним інтересам Росії, оскільки нинішнє керівництво країни позбавляє її майбутнього.

«Не варто думати, що це відбудеться швидко. Не відбудеться. Україні доведеться ще роки, якщо не десятиріччя існувати у стані перманентного конфлікту з російським режимом. Союзникам України в цей непростий період будуть воля її власного народу до державотворення, підтримка Заходу і час», – підсумував він.

27 квітня лідери КНДР і Південної Кореї підписали декларацію, яка передбачає спільну роботу двох країн над повною денуклеаризацією Корейського півострова. Північнокорейський лідер Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін також оголосили про намір офіційно завершити Корейську війну.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube