У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови №8343 про недопущення трансляції чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії у 2018 році, повідомляє сайт парламенту.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, ВР, законопроект, трансляції, футбол, РосіяАвтори документа вважають, що трансляція чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії, порушує законні права та інтереси громадян України.

Авторами документа є нардепи Олег Ляшко, Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий (Радикальна партія), а також Олег Березюк (голова фракції «Самопомочі»).

У проекті постанови пропонують визнати, що трансляція в Україні чемпіонату світу з футболу порушує законні права та інтереси громадян України у зв’язку зі збройною агресією та тимчасовою окупацією Росією частини території України.

На цій підставі, відповідно до положень закону «Про телебачення і радіомовлення», українським теле- і радіоканалам пропонують заборонити транслювати заходи, які будуть проходити в Росії.

ЧС із футболу пройде у РФ із 14 червня до 15 липня. Федерація футболу України відмовилася від національної квоти на придбання квитків на матчі ЧС і не буде проводити акредитацію українських журналістів для висвітлення турніру. Міністр молоді та спорту Ігор Жданов закликав українців не відвідувати мундіаль, а канали «Україна», «Футбол 1» і «Футбол 2» скасували трансляцію матчів.

5 травня голова Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що НСТУ намагається продати пакет трансляцій на чемпіонат світу з футболу у РФ іншому мовцю.

«Офіційного рішення про нашу відмову транслювати чемпіонат поки немає, але вся країна розуміє, що показати цей чемпіонат для суспільного ТБ – це смерть», – підкреслив він.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube