Голова Української спілки в’язнів-жертв нацизму Маркіян Демидов має досить цікаву біографію. Як пише волонтер Роман Синіцин, в’язень концтабору свого часу балотувався до Верховної Ради від Комуністичної партії України, працював помічником регіонала і соціаліста, а також має нагороди Російської Федерації.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Демидов, спілка ветеранів, бюджетні кошти, Українабегемот, begemot, begemotmedia, новости, Демидов, спілка ветеранів, бюджетні кошти, УкраїнаМаркіян Демидов в оточенні журналістів перейшов на брудну лайку.

«Маркіян все життя сидів як на бюджетних грошах, які виділялися на« жертв фашизму / нацизму / концтаборів », так і на німецьких, які виділяються досі. Трохи, але пару сотень тисяч євро на рік. Пиляють на «програмах», «з’їздах», урочистостях і вшануваннях, туризмі за державний рахунок і т.д. У тому числі в Москву », — написав волонтер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Маркіян Демидов, який називає себе жертвою нацизму, обурився змінам у правилах фінансування ветеранських організацій.

«Будьте вы прокляты! Пошли вы на х.й б..ть!» — це відповідь голови спілки в’язнів-жертв нацизму на питання журналістів, чому він сідає в дороге німецьке авто з власним водієм. Про це пише Дмитро Різниченко на сторінці спільноти «Новий вогонь» у Facebook.

Знайомтеся, Маркіян Демидов. Найзапекліший поборник старої системи «дерибана» бюджетних грошей, та найбільш обурений словами справжніх ветеранів і громадськості.

Ця людина десятки років пила кров з української держави і сподівається робити це й надалі. Ось проти чого і кого ми насправді боремось.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube