У Запоріжжі священика Московського патріархату Ігоря Савву позбавили парафії через українську позицію. Він молився за перемогу українських військ на Донбасі та відмовився згадувати у богослужіннях одіозного главу РПЦ патріарха Кирила.

 Ігоря Савву, УПЦ МП, українська позиція, Запоріжжя, Україна, новини

Як пише ТСН, про покарання панотця неодноразово попереджали, а 11 березня повідомили – служити у храмі він більше не буде. Представники єпархії прийшли до церкви у супроводі молодиків. Ті залишили храм тільки після виклику поліції.

Читайте також: Агент КДБ та сигаретний митрополит, – у Болгарії різко відповіли на критику патріарха Кирила

«Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь цього зла, вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це найголовніша тема, через яку висловлювалися до нас претензії, до мене особисто», – заявив священик.

Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, який приїхав на місце, спілкуватися з вірянами відмовився. З журналістами він теж вирішив не говорити.

У храмі тепер правитиме інший священик, якого надішле Московський патріархат. Частина вірян заявила, що шукатиме інше місце для молитов, оскільки має патріотичну позицію.

Варто нагадати, що це не перший скандал, в який потрапляє УПЦ МП в Запоріжжі.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube