Українські літаки Ан-178 і Ан-77 стали головними учасниками масштабного авіашоу «Євразія» в Туреччині. Як сказано в сюжеті ТС , саме до українських літаків була привернута загальна увага.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, авіашоу, Туреччина, Українські літаки

Відзначається, що настільки масштабне авіашоу Туреччина проводить вперше. У ньому взяли участь десятки літаків з усього світу.

«Загальна увага була прикута до Ан-178, який швидко піднявся в повітря і попрямував до узбережжя Середземного моря. На його борту було з десяток офіцерів турецької армії і поліції. Слідом за ним до старту підготувався концепт Ан-77, пілоти якого навмисно викотилися ледве не на середину злітної смуги — їм важливо показати, який короткий розбіг у літака. Велетню треба було всього 350 м, щоб відірватися від землі», — повідомили журналісти з місця подій.

У польоті літак виконав ледь не бойові розвороти, розвинув мінімальну швидкість над відвідувачами шоу, зробив «гірку» і ефектно приземлився «по-антонівськи».

Пілот Володимир Мосін не приховував задоволення і роздавав інтерв’ю, а техніки та штурман отримали свій шматок слави — дівчат, посмішки і селфі, сказано в сюжеті.

«Через 40 хвилин на аеродром повертається Ан-178. Для керівництва держпідприємства «Антонов» важливо, що на його борту полетів командувач турецької жандармерії, яка є потенційним замовником українського літака», — пояснюють журналісти.

Генерал продемонстрував, що Ан-178 йому сподобався.

«Дуже хороший! Він потрібен будь-якій армії!», — заявив він.

Раніше в мережі показали вражаюче відео зльоту нового українського літака Ан-77.

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube