Фонд державного майна України продав державний пакет акцій (33,3%) у статутному капіталі приватного акціонерного товариства «Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива» («СП «УкрТВС») з підвищенням стартової ціни в 52 рази – до 47,8 млн грн.

Про це повідомлялося під час онлайн-трансляції торгів.

виробництва ядерного палива, спільне підприємство, Україна, Росія, Казахстан, новини, Фонд держмайна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Початкова ціна пакета акцій становила 921 тис. грн. Під час торгів учасники, зокрема, піднімали ціну на 10, 50, 100 і кроків.

СП «УкрТВС» створене в 2001 році в рамках розвитку коопераційних зв’язків між підприємствами ядерно-паливного циклу країн СНД. У травні 2003 року була підписана українсько-казахстансько-російська міжурядова угода про сприяння у розвитку діяльності «УкрТВС». Засновниками СП в рівних частках є: «ТВЕЛ» (Росія), «Національна атомна компанія «Казатомпром» (Казахстан) і Фонд державного майна України. Сферою діяльності підприємства є спільне виробництво конкурентоспроможного ядерного палива для реакторів ВВЕР-1000 АЕС України.

Нагадаємо, наприкінці квітня в зоні відчуження розпочали будівництво сховища для відпрацьованого ядерного палива.

ИСТОЧНИК Тиждень

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube