Організатори конкурсу краси міні-міс Росії без дозволу використовували фотографію дівчинки з Вінниці Дар’ї Журбенко  Її батьки обурені такою поведінкою організаторів конкурсу, проте справедливості добитися не можуть, йдеться в сюжеті «ТСН».

 використовували фотографію, маленька красуня, Росія, конкус, Україна, новини, Вінниця використовували фотографію, маленька красуня, Росія, конкус, Україна, новини, Вінниця

10-річна вінничанка Дар’я Журбенко, яка володіє титулом «Міні-міс світу», проти своєї волі стала обличчям дитячого конкурсу краси в РФ.

«Оцінюється не тільки зовнішня краса, а ще й талант. Я займаюся художньою гімнастикою з 4 років, англійська мова. Від того, що я багато працюю, я отримую задоволення», — розповіла про себе дівчинка.

Дар’я виграла конкурс краси в рідному місті, потім в країні, а потім і в світі.

Організатор вінницького конкурсу краси першою помітила використання фото Дар’ї в рекламі російського конкурсу.

 використовували фотографію, маленька красуня, Росія, конкус, Україна, новини, Вінниця

«Мене неймовірно обурило, коли я побачила, що нашу красуню, титуловану, відому на весь світ вінничанку, незаконно використовує країна-агресор», — каже засновниця конкурсів міні-міс та міні-модель Вінниці Лілія Поліщук.

Відео: Російське модельне агентство вкрав фото українки (tsn.ua)

Мама дівчинки також була шокована.

«Це російська модельне агентство, яке хоче проводити якісь конкурси, і Даша є особою цього конкурсу. Ніяких договорів ми ні з одним агентством не підписували», — сказала вона.

При цьому на вкрадених фотографіях видно фотошоп.

«Ось на цьому фото чітко видно, що на фотографії немає напису «маленька» і англійськими літерами написано «міні». А ось оригінальна фотографія, де написано «маленька» українською мовою та «міні-міс Вінниця». Невже у них немає своїх дівчат», — каже батько Дарини Олег Журбенко.

Батьки дівчинки намагалися зв’язатися з організаторами російського конкурсу і з модельним агентством, але відповіді на своє запитання не отримали.

«Будь-яку фотографію, навіть розміщену в мережі, брати не можна, користуватися нею не можна. В даному випадку, звичайно, має місце порушення – фотографія отримана незаконним шляхом, і було здійснена її коригування», — розповіла правознавець Аліна Марцінковська.

ИСТОЧНИК РБК - УКРАЇНА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube