Українські туристи 30 квітня повертаються з єгипетського Шарм-ель-Шейха, поінформував у Twitter заступник директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, туристи, Шарм-ель-Шейха

Міністерство закордонних справ України тримає на контролі ситуацію з українськими туристами, які повертаються з Єгипту, заявив заступник директора департаменту консульської служби українського МЗС Василь Кирилич.

«Українці, що затрималися в Шарм-ель-Шейху, повертаються на батьківщину. Ситуація на контролі», – написав Кирилич.

 

Кирилич заявив 28 квітня, що понад добу приблизно 200 українських туристів не може покинути єгипетський Шарм-ель-Шейх. Літаки не змогли вилетіти з технічних причин, туристів поселили в готель.

Прес-секретар президента України Святослав Цеголко зазначив у Facebook, що безкоштовно розмістити українців у єгипетських готелях і «вирівняти графік польотів туроператорів із Єгипту» доручив глава держави Петро Порошенко.

Увечері того самого дня стало відомо, що один літак вилетів до Львова. 29 квітня у МЗС заявили, що повернення українських туристів із Єгипту до Києва перенесли на 30 квітня.

Читайте: В Іраку 19 росіянок засудили до довічного ув’язнення за зв’язки з ІД

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube