Україна збільшує щільність захисту кордону. В этом году пограничников усилят новой боевой техникой и подготовкой мобильных групп пограничников. Цього року прикордонників посилять новою бойовою технікою і підготовкою мобільних груп прикордонників. Допомагати їм буде спеціальний підрозділ вертольотів.

Про це в середу, 31 січня, повідомляє ТСН.

захисту кордону, бойовою технікою, Україна, новини

Допомагати прикордонникам охороняти український кордон буде нова бойова техніка і загін бойових вертольотів. А самих прикордонників будуть готувати як бойовий підрозділ.

В условиях войны с Россией пограничников сейчас готовят, как военное боевое подразделение. В умовах війни з Росією прикордонників зараз готують як військовий бойовий підрозділ. Уже в этом году количество мобильных групп и плотность защиты на границе увеличат. Уже в цьому році кількість мобільних груп і щільність захисту на кордоні збільшать.

В этом году пограничникам из бюджета выделят 9 млрд гривен и помощь специального подразделения вертолетов. Цього року прикордонникам з бюджету виділять 9 млрд гривень і допомогу спеціального підрозділу вертольотів. Отряд боевых машин должен появиться уже через месяц.»>Загін бойових машин повинен з’явитися вже через місяць. Он будет помогать и военным, и полиции. «>Він буде допомагати і військовим, і поліції.

Про новий загін бойових літальних машин детально не розповідають, відомо лише, що з бюджету на нього вже виділили 1,3 млрд грн.

«Він буде обладнаний вітчизняними вертольотами і марки Airbus і на цих вертольотах буде відповідне обладнання», — розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Пока контрабандистов и нарушителей гоняют по границе украинские беспилотники Спектатор. Поки контрабандистів і порушників ганяють на кордоні українські безпілотники Спектатор. За год учебный центр подготовил семь экипажей: полтысячи боевых вылетов и ни одного потерянного дрона. За рік навчальний центр підготував сім екіпажів: півтисячі бойових вильотів і жодного втраченого дрона.

Самих прикордонників через війну з Росією тепер готують, як повноцінний військовий бойовий підрозділ. Вже цього року кількість мобільних груп, які чергують на кордоні, збільшать і посилять броньованою технікою.

Раніше Аваков заявляв, що в Україні створять спецзагін з 55 вертольотів.

Як раніше повідомлялося, з початку АТО загинули 69 прикордонників.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube